Gelenek bozulmadı: Tatlıses, AK Parti’den beşinci kez aday adayı oldu

DUVAR– 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimler için milletvekili adayı ve aday adayı olmak için partilere müracaatlar sürüyor. 2023 seçimlerinde ünlü isimler de milletvekilliği için harekete geçti.

Daha evvel AK Parti’den dört defa aday adaylığı başvurusu olan İbrahim Tatlıses, tekrar AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için müracaatta bulundu.

Tatlıses aday adaylığı müracaat dokümanlarını AK Parti Şanlıurfa Vilayet Başkanlığı’na teslim etti.

Aday olduktan sonra birinci açıklamasını yapan Tatlıses şunları söyledi

‘BİR 100 KERE DAHA OLURUM’

”Urfa’ma hizmet için varım. 50 sefer aday adayı oldum, Urfa’m için bir 100 kez daha olurum. Benim gayem Şanlıurfa’nın sıkıntılarını çözmek. Şanlıurfa’ya hizmet etmek. Şanlıurfa siyasetine yeni bir soluk getirmek. Anlayacağınız daima Şanlıurfa daima Şanlıurfa diyorum.’

‘Yine diyorum ben Şanlıurfa’ya hizmet soluğu getireceğim sanatta Şanlıurfa’ya hizmetim belidir. Artık siyasi hizmet getirmeye talibim. Şayet Şanlıurfalı hemşerilerim beni bu vazifeye laik görürlerse, bende şahsım ismine hiç bir hemşehrimini yarı yolda bırakmayacağım. Sizin nezdinizde kelam veriyorum. Şanlıurfa’ma hoş eserler ve hoş hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa’nın meselelerini cesurca lisana getireceğim.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir