Selami Şahin’in menajerlik şirketinden ‘o görüntülere’ yanıt: Hayranlarıyla diyaloğu yanlış servis edildi

Selami Şahin’in Etiler’deki bir AVM’nin önünde yoldan geçen bayanları taciz ettiği ve ofisine davet ettiği öne sürüldü. Basına yansıyan manzaraların akabinde Şahin’in menajerlik şirketi bahisle ilgili bir açıklama yayınladı.

Sabah Gazetesi’nden Cihan Abdullahoğlu’nun haberine nazaran, etraftakiler Şahin’in yoldan geçen bayanları ofisine davet etmesinden rahatsız olduklarını belirtti.

‘YAPILAN HABERLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR’

Açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberler ile ilgili, sanatkarın ailesi ve takımı olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz.

Selami Şahin, bu ülke müziğinin en değerli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca müziklerini halkın ortak his ve niyetlerine nazaran bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir ömür sürdürmeyi tercih etmiştir. Hayranları ile tokalaşması ve bu manzaraların medyaya kendisini yıpratacak biçimde servis edilmesi üzerine tarafımızca bir açıklama mecburiliği doğmuştur.

Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve toplumsal ömrünü sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu hususta yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Saygılarımızla.”

.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir