Fenerbahçeli yıldız, Jorge Jesus’u Brezilya milli takıma önerdi

Fenerbahçe’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Willian Arao, teknik yönetici Jorge Jesus’un Brezilya Ulusal Grubu’nu çalıştırması gerektiğini savundu. Deneyimli oyuncu, Portekizli çalıştırıcının ulusal grupta düzgün işler çıkarabileceğini söyledi.

Fenerbahçe dönem başında Jorge Jesus ile 1 yıllık kontrat imzaladı. Portekizli çalıştırıcı, Flamengo’dan eski öğrencisi Willian Arao’nun da transfer edilmesini istedi. Brezilyalı oyuncu, Fenerbahçe ile 2 yıllık kontrat imzaladı.

Willian Arao, ESPN Brezilya’ya konuştu ve ulusal ekibe Jorge Jesus’u önerdi. 31 yaşındaki futbolcu, Jesus’un ulusal ekipte başarılı olacağını lisana getirdi.

“ÇALIŞTIĞIM EN YETERLİ TEKNİK DİREKTÖR”

Willian Arao mesleğinde çalıştığı en düzgün teknik yöneticinin Jorge Jesus olduğunu söyledi.

Tanışma şahaneydi, onunla yine çalışmak çok iyi” diyen Brezilyalı, “Onunla çalışırken birçok yeni şey öğrendim. Bu onu şimdiye kadar çalıştığım en uygun teknik yönetici yapıyorum. Her gün öğretecek bir şeyleri var.” tabirlerini kullandı.

Tecrübeli oyuncu olabildiğince Flamengo’nun maçlarını takip etmeye çalıştığını söyledi.

İnsanlar Flamengo’yu konuşuyor. Bana, “Sonucu gördün mü?, Golleri gördün mü?” üzere sorular soruyorlar. Orada oynayan ve çalışan arkadaşlarım var. Olabildiğince takip etmeye çalışıyorum.

BREZİLYA ULUSAL KADROSU’NA JORGE JESUS’U ÖNERDİ

Jorge Jesus’un hayatında kıymetli bir yere sahip olduğunu söyleyen Willian Arao, Portekizli teknik yöneticinin Brezilya Ulusal Kadrosu’nda başarılı olabileceğini ve zorlanmayacağını söz etti.

Büyük bir teknik yönetici. Ulusal grup ile anılan birçok isim var fakat Jorge Jesus orada yapabilir. Ulusal ekibe ve ülkelere birçok şey katabilir. Onun usulü gruba uyuyor; agresif, atak düşünüyor ve seçilirse çok başarılı olacağına inanıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir