Yargı yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Yargı son bölüm fragmanı izle! Yargı 38. Bölüm yeni fragmanı Full HD izle!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Yargı dizisinin yeni kısmı heyecanla bekleniyor. Oyuncu takımı ve bahsiyle dikkatleri çeken Yargı dizisinin yeni kısmı merak konusu oldu. Dizinin sevenleri yeni kısım fragman yayınladı mı diye araştırıyor. Pekala, Yargı yeni kısım fragman yayınlandı mı? Yargı son kısım fragmanı izle! Yargı 38. Kısım yeni fragmanı Full HD izle!

YARGI YENİ KISIM FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Yargı 38. kısım ikinci fragmanı 7 Ekim tarihinde izleyicileri ile buluştu.

YARGI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ceylin gözü kara ve kurallar kelam konusu olduğunda hudut tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yeniden yasa dışı yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Lakin Ilgaz’ın, Ceylin’in tam tersine, mesleksel etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de mesleğinde çok başarılı ve kelamı dinlenen bir savcıdır.
Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet olayıyla karşılaşınca; birinci kere kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de kestirim edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir