Türkücü Ceylan’ın yeni imajı dikkat çekti

Küçük yaşlarda şarkıcılığa başlayan ve müzikleriyle genç-yaşlı geniş bir hayran kitlesi yakalayan Ceylan, geçtiğimiz aylarda Gülşen’in merhum sanatçı Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ müziğini yorumlamasının akabinde yapılan tenkitlerle ilgili konuşmuştu. Ceylan, bahisle ilgili; “Bu konuyu bence çok uzattılar. Kimileri kendisine reklam gereci yaptı. Merhum Bergen abla ile ben de sahne paylaştım. Esasen kimse Bergen olamaz. Gülşen’e gelince, Gülşen’in yorumculuğuna laf söylemek kimsenin haddi değil. Gülşen çok öteki bir yerde. Gülşen bir arabesk okur, kimseye söyleyecek kelam bırakmaz. Hükümdarlar üzere popunu da okur, arabeskini de okur” demişti.

“SAZANLAR ÇABUCAK ORTAYA ATLADI”

Açıklamalarıyla meslektaşına dayanak veren 47 yaşındaki müzikçi, daha sonra “Gülşen’in illa o şarkıyı arabesk şekilde okuması gerekmiyor. o şarkıyı ben de okudum. Bu Bergen’den daha uygun okuyacağımız manasına gelmiyor. Fakat birtakım sazanlar çabucak ortaya atladı. Yapılan yorumlar haddini aştı. Gülşen kendi usulünde kendi yorumunda çok hoş okumuş. Bu bir proje albümü. O yüzden kimse boş yorum yapmasın” tabirlerini kullanmıştı.

YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ DİKKAT ÇEKİYOR

Daha önce Selena Gomez, Gülşen, Elçin Sangu ve Kris Jenner’a benzetilen Ceylan Avcı, açıklamarı ve sık sık değiştirdiği imajıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz aylarda saçlarını sarıya boyatan ve yeni imajıyla Marilyn Monroe’ya benzetilen ünlü isim, geçtiğimiz aylarda paylaştığı pozuyla gündem oldu.

Spor stiliyle hafta sonunun keyfini çıkartan Ceylan Avcı, objektiflere verdiği pozları Montaigne’in “Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez” kelamıyla paylaştı.

“BENDEN GENÇ DURUYORSUN ANNEM”

47 yaşındaki Türk Halk Müziği ve arabesk müzik sanatkarı Ceylan’ın fotoğraflarına kısa müddette binlerce beğeni ve yorum gelirken; Erkan Bozkurt ile evliliğinden dünyaya getirdiği kızı Melodi de annesinin karelerine kayıtsız kalmadı. Melodi Bozkurt, annesinin fotoğraflarına; “Benden genç duruyorsun annem. Yerim senin hoşluğunu sarı şekerim. Kraliçem. Maşallah” notunu düştü.

YENİ İMAJIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI

Uzun müddettir kanserle gayret eden ablası Nalan Avcu’nın vefatıyla yıkılan Ceylan toplumsal medyaya döndü. Küçük yaşlarda müzik mesleğine başlayan, sesi ve türküleriyle kısa müddette ismini geniş kitlelere duyuran Ceylan Avcı yeni imajıyla tekrar herkesi şaşırttı.

Modacı Pınar Kerimoğlunun dokunuşları Ceylan’ı adeta baştan yarattı. Ceylan klip çekimi için saç rengini değiştirdi. Şeklini toplumsal medyadan paylaşan Ceylan’a “Bu kim?” yorumları yapıldı. Ceylan’ın son manzarası tekrar lisanlara düşmekten kurtulamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir