Özcan Deniz’den Kuzay paylaşımı! Feyza Aktan’a gönderme

Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Feyza Aktan’la 2019 yılında sona eren evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile tatiline devam ediyor. 50 yaşındaki sanatçı, 2.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı tatil fotoğrafları ile hem yaşadığı memnunluğu lisana getirdi hem de çocuğuna nasihat verdi.

“BABA BANA MEMNUNLUK YAKIŞIYOR MU?”

Eski eşiyle boşanmanın akabinde şiddet, hakaret ve çekişmeli velayet davaları ile karşı karşıya kalan ünlü müzikçi ve oyuncu, 80 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan paylaşımında şu satırlara yer verdi:

Bugün sen karpuzunu yiyip, kendi kendine müzik söylerken, hızımda aptal aşık bir gülümsemeyle seni izlerken yakaladın beni. Sonra ‘Baba bana memnunluk yakışıyor mu?’ diye sordun. ‘Baba kurban, memnunluk herkese yakışır. Hele çocuklara çok yakışır. En çok da sana oğlum’ karşılığını verdim. O da bana ‘Sana da baba’ dedi. Sonra dünyanın en hoş gözleriyle hınzır bi bakış atarak yemeye devam ettin.

“BU DÜNYA CAHİLLERLE DOLU”

Oğlu Kuzey’le yaşadıklarının, kitaplar yazılacak kadar dolu bir an olduğunu belirten Özcan Deniz, “Hayatımın en hoş, alt metinlerle dolu sohbetini yaptık seninle. Üstüne kitaplar yazılacak kadar dolu bir andı. Evet oğlum, memnunluk entellektüel bir şecimdir. Herkes bunu başaramaz. Senin dört yaşında kavradığın şeyi bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya. Herkese, her şeye inat sana en çok yakışanı yap ve daima memnun ol. Ancak bunu asla ancak asla oburlarının mutsuzluğu üstüne inşaa etme!” sözlerini kullandı.

“SEN SAKIN BU YANILGIYA DÜŞME”

Olaylı bir boşanma süreci yaşadığı Feyza Aktan’a gönderme de yapan sanatçı, dikkat çeken Instagram gönderisini, “Baban vakit zaman ‘mutluluk düşmanları’na bu fırsatı bilerek ve de bilmeyerek verdi. Natürel ki artık bu ‘fırsat’ kimseye bir daha verilmeyecek! Sen sakın bu yanlışa düşme. Evet oğlum ikimize de çok yakışıyor. Seni çok seviyorum canım oglum. Mutluluğumuza” kelamlarıyla tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir