Jennifer Aniston anne olmak için tedavi gördüğünü itiraf etti

Dünyaca ünlü aktris Jennifer Aniston, son röportajında anneliğe ve çocuk sahibi olmaya dair samimi açıklamalarda bulundu.

“Friends” dizisiyle dünya çapında bir üne kavuşan aktris Jennifer Aniston, Allure mecmuasının aralık sayısının kapağını bahadır pozlarla süsledi. İki sefer evlenen ve hiç çocuğu olmayan Aniston, aslında anne olmak için çabaladığını açıkladı.

Daily Mail’de yer alan habere nazaran, çocuk sahibi olmak için geçmişte tüp bebek tedavisi gördüğünü açıklayan Aniston, bu bahiste başarılı olamadığını belirtti. Yumurtalarını gençken dondurmadığı için de pişmanlık duyduğunu söyleyen 53 yaşındaki aktris, “artık bunun için çok geç” tabirlerini kullandı.

Beş yıl Brad Pitt ve akabinde iki yıl Justin Theroux ile evli kalan Aniston, eski kocalarından birinin ya da her ikisinin “çocuk doğuramadığı için onu terk ettiği” tarafındaki spekülasyonları sert bir lisanla eleştirdi ve bunun “tamamen yalan” olduğu konusunda ısrar etti.

1994-2004 yılları ortasında “Friends”te rol alan Aniston, mesleğine çok odaklandığını ve gelecekteki benliğinin bir gün çocuk sahibi olmak isteyebileceği gerçeğini düşünemeyecek kadar meşgul olduğunu itiraf etti. Ünlü oyuncu, Pitt’le olan evliliği sırasında gebe kalmadığı için daima ilgi odağıydı.

O günleri, “Ben yalnızca mesleğime ehemmiyet verdim. Kocamın beni terk etmesinin, ayrılıp evliliğimizi bitirmemizin sebebinin ona çocuk vermemem olduğunu sav ettiler. Mutlaka yalandı. Bu noktada saklayacak bir şeyim yok” kelamlarıyla anlattı.

Aniston, Theroux ile olan evliliği sırasında da tekrar “çocuk” tenkitleriyle karşı karşıya kaldı. Çift 2018’de ayrıldıktan sonra, People mecmuası çiftin çocuk yapmayı denediğini, lakin “işe yaramadığını” bildirdi.

Aniston ise artık çocuk sahibi olmayacağı gerçeğini kabul ettiğini ve çocuk sahibi olmamanın artık onun üzerinde hiç olmadığı kadar “rahatlama” hissettirdiğini belirterek ısrar ediyor. 30’lu ve 40’lı yaşlarında verdiği uğraşlar sayesinde, insanların onun hakkında ne düşündüğünü yahut söylediğini artık umursamadığını söylüyor.

Oyuncu, bir gün “kısırlık yolculuğu” hakkında bir kitap yazacağını ve artık “saklayacak bir şeyi” olmadığını hissettiğini de kelamlarına ekledi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir