Başkan Büyükkılıç’tan Dev İstihdam Fuarı’na “ücretsiz ulaşım” desteği

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi himayelerinde, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kentteki meslek ve istihdam faaliyetlerine takviye olma hizmetlerini yürüten kuruluşu Kayseri Meslek Merkezi ile tüm paydaşlarının da iş birliğinde düzenlenen Dev İstihdam Fuarı’na hazırlıklar tüm süratiyle sürerken, fuarın iştirakini ve yararını arttırmak için sunulan imkânlar da genişletiliyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Lider Büyükkılıç’ın talimatları ile KOSB Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Dev İstihdam Fuarı’na fiyatsız ulaşım imkânı tanınıyor.

200 FİRMANIN İŞTİRAKİ İLE İŞ VEREN VE İŞ ARAYANLAR BULUŞTURULACAK

Sanayi ve ticaret kenti Kayseri’de iş arayan ve patronları buluşturmak için faaliyetlerde bulunan, projeler üreten Lider Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Valiliği ve Büyükşehir himayelerinde sürece katkı sağlayan büyük bir tertibe imza atıyor.

KOSB Fuar Merkezi’nde 14-15 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Dev İstihdam Fuarı’na 200 firma iştirak gösterecek. Direkt firma temsilcileri ile bir ortaya gelerek iş müracaatında bulunulabilecek fuara Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm Kayserilileri davet etti.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DEV FUARA BÜYÜK FİYATSIZ OTOBÜS VE TRAMVAY DESTEĞİ

KOSB Fuar Merkezi’nde 14-15 Mayıs 2024 tarihinde saat 09.00-17.00’de gerçekleştirilecek Dev İstihdam Fuarı’na fuara giden yolculara tramvaylar fiyatsız olarak hizmet verecek. Öte yandan Talas Kaymakamlık, Melikgazi Toplumsal Yardım ve Dayanışma Vakfı, Kocasinan Kaymakamlık ve İncesu Kaymakamlık noktalarından fiyatsız otobüs seferleri de düzenlenecek. Talas Kaymakamlık, Kocasinan Kaymakamlık, İncesu Kaymakamlık noktalarından saat 09.00’da başlayacak otobüs seferleri, Kocasinan Kaymakamlık noktasından her yarım saatte bir olmak üzere 15.00’e kadar ve Talas ile İncesu Kaymakamlık noktalarından her saatte bir saat 15.00’e kadar fuara gidiş olacak. Melikgazi Toplumsal Yardım ve Dayanışma Vakfı noktasından ise 09.15’te başlayacak olan fiyatsız otobüs seferleri her yarım saatte bir olmak üzere 15.15’e kadar sürecek. Otobüslerin fiyatsız dönüş seferleri ise fuar alanından Talas ve Kocasinan Kaymakamlık noktalarına saat 11.00’de başlamak üzere fuar alanından Kocasinan Kaymakamlık noktasına her yarım saatte bir olmak üzere 17.00’ye kadar, fuar alanından Talas Kaymakamlık noktasına ise saatte bir olmak üzere tekrar saat 17.00’ye kadar gerçekleşecek. Dönüş seferlerinde fuar alanından Melikgazi Toplumsal Yardım ve Dayanışma Vakfı noktasına saat 11.25’te başlayacak fiyatsız otobüs seferleri her yarım saatte bir olmak üzere 16.55’te son bulurken, fuar alanından İncesu Kaymakamlık noktasına ise 11.45’te başlayarak her saatte bir olmak üzere 16.45’te sonlanacak.

Ayrıca Organize Sanayi Tramvay son durağından tramvay ile senkronize çalışacak biçimde fiyatsız ring seferleri ile de ziyaretçilere hizmet verilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir