Yalı Çapkını fragman yayınlandı mı? Yalı Çapkını 5. bölüm fragmanı İZLE Full HD! Yalı çapkını fragman İZLE!

Yayınlandığı günden itibaren izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Yalı Çapkını fragman yayınlandı mı? Sorusu, gün içinde birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Dizi hakkında araştırılan bir öbür mevzu izle Yalı Çapkını 5. kısım fragmanı İZLE Full HD! Yalı çapkını fragman İZLE! Oluyor. Pekala, Yalı Çapkını fragman yayınlandı mı? Yalı Çapkını 5. kısım fragmanı İZLE Full HD! Yalı çapkını fragman İZLE!

YALI ÇAPKINI FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Star Tv’de yayınlanmakta olan Yalı Çapkını 5. Kısım 1. Fragmanı 14 Ekim tarihinde yayınlandı. Yeni kısım ise 21 Ekim’de izleyicileri ile buluşacak.

YALI ÇAPKINI OYUNCULARI KİMLER?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Beğenilen Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer üzere isimler de oyuncu takımında yer alıyor.

YALI ÇAPKINI KONUSU NE?

Sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı kızdıran Ferit’in Gaziantep’ten uygun görülecek bir kızla evlendirilmesine kararı verilir. Ferit, evlenmek istemese de dedesinin kelamından çıkamaz. Uygun gelini bulmak Halis Ağa’nın en büyük gelini İfakat’in (Gülçin Şantırcıoğlu) vazifesidir. Gaziantep’te Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunan Suna’nın (Beril Pozam) isteme merasiminde yaşanacak sürpriz ise hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Yalı Çapkını her hafta Cuma günü saat 20:00 ‘da Star TV’de ekranlara geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir