Ünlülerin seçim kombinleri… Hatice ve Serenay Sarıkaya’nın tarzı dikkat çekti

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri oy verme süreci 28 Mayıs Pazar günü saat 17:00’ye kadar sürecek. 2023 Cumhurbaşkanı Genel Seçimleri 2. çeşit oy kullanma süreçleri başlar başlamaz ünlülerden de sandık başında pozlar gelmeye başladı.

İşte o ünlülerin oy kullanmaya gittikleri kombinleri:

HATİCE

“OYUMU KULLANDIM”

Yıllar evvel çıkardığı müziklerle tanınan Müzikçi Hatice, 14 Mayıs’ta yapılan seçimde hangi cumhurbaşkanı adayına oy vereceğini duyurmuştu. Kılıçdaroğlu’na oy vereceğini açıklayan müzikçi oy vermeye de gelinliği andıran bir kıyafetle gitmişti. Hatice ikinci tur cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanmaya kırmızılar içinde gitti. “Oyumu kullandım” yazan Hatice pozlarına “Yaşlandığınızda bile kamburunuz olmasın istiyorsanız dik durun. En büyük zenginlik budur. Dik duruşunuz varsa hürmetle, menfaatiniz varsa haramla yaşarsınız” notunu düştü.

SERENAY SARIKAYA

14 Mayıs seçimlerinde kombiniyle dikkatleri üzerine çeken Sarıkaya’nın üzerindekilerin fiyatı ise dudak uçuklatmıştı. Hoş oyuncunun tişörtü 3 bin TL, çantası 77,343 bin TL, botu ise 25,353 bin TL olarak açıklanmıştı.

28 Mayıs seçimlerinde Sarıkaya oyunu Beşiktaş’ta kullandı. 1059 nolu sandıkta oyunu kullanan Sarıkaya “Hayırlı olsun” diyerek okuldan ayrıldı. Oyuncunun kısa taytlı ve kulaklık-şapka kombini de gözlerden kaçmadı.

SEREN SERENGİL

Şarkıcı Seren Serengil spor giysi şekliyle dikkat çekti. Serengil siyah güneş gözlükleri ve spor şapkasıyla oy kullanmaya geldi.

KIVANÇ TATLITUĞ

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile birlikte Göktürk’te Nejat Sabuncu İlkokulu’nda oyunu kullandı. Kıvanç Tatlıtuğ’u seven vatandaşlar ise fotoğraf çektirdi. Tatlıtuğ, siyah pantalonu ve deri ceketi giyerken, taktığı şapka ile dikkat çekti.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz de Eyüpsultan’da bulunan Göktürk Nejat Sabuncu İlkokulu’nda oyunu kullandı. Dilan Çiçek’in şapkası ve siyah gözlükleri dikkat çekerken, kolundaki sardı gözlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir