Ünlü şarkıcı altıncı çocuktan vazgeçti: Kocamla artık romantizm yaşayamıyoruz

Oysa gerçekler her vakit Instagram gönderilerindeki üzere “tatlı” olmayabilir… Ünlü İngiliz müzikçi Stacey Solomon da tam bu bahsettiğimiz üzere bir süreçten geçtiğini itiraf ettiği röportajıyla gündemde. Yetenek müsabakalarıyla ünlenen 33 yaşındaki müzikçi ve Survivor gibisi bir yarışta tanıştığı oyuncu eşi Joe Swash, kalabalık ailelerinin getirdiği yükle biraz bunalmış durumdalar.

Bakmayın bu romantik tatil aşkı pozuna… Geride aslında 5 çocuğun yarattığı karmaşanın gürültüsü var!

33 yaşındaki müzikçi ve 41 yaşındaki eşi 5 çocuklu memnun bir aileye sahip. Stacey Solomon’un evvelki iki münasebetinden 14 ve 10 yaşında 2, Joe Swash’ın da 15 yaşında bir oğlu var. Nişanlanıp ayrıldıkları eski bağlantılarından doğan çocuklarını da birlikte büyüten çift bir ortaya geldiklerinden beri de çocuk sahibi olmaya devam ettiler.

İngiliz televizyonunda yayınlanan ve ünlü yarışmacıları yer aldığı Survivor gibisi “I’m a Celebrity… Get Me Out of Here!” programında 2016’da tanışan ve aşk yaşamaya başlayan çift 2019 yılında birinci çocuklarına kavuşmuştu.

Ünlü müzikçi ve aktör eşi 2019’dan beri üç çocuk sahibi oldu… Stacey Solomon’un evvelki bağlarından 2, Joe Swash’ın da 1 oğlu daha var

Stacey Solomon 2021’de, kendi doğum gününde doğumun erken başladığı için hastaneye yetişememiş ve kızını meskende doğurmuştu. O anları Instagram hesabında paylaşan ünlü müzikçi kendi doğum günü için yaptığı makyajını bile silemeden konutunda doğum yapmak zorunda kaldığı anların en özel anlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

İki çocukları olduktan sonra 2020’de nişanlanan çift 2022’de tekrar kendi meskenlerinde düzenledikleri bir merasimle evlendi. Ünlü müzikçi evlendikten birkaç ay sonra bir kere daha hayranlarına gebe olduğu muştusunu verdi ve beşinci çocuğunu da geçen şubat ayında kucağına aldı.

Toplamda 6 çocuğu olan aile çocuklu hayatlarını çok sevse de bu kadar kalabalık biçimde hareket etmek hele de daima birlikte seyahat yapmak onları hayli zorluyor ve ortaya bu türlü fotoğraflar da çıkıyor

OK! Magazine’e konutunun kapılarını açan ve samimi bir röportaj veren ünlü müzikçi şimdi evliliklerinin birinci yılını yeni doldurmuş olmalarına karşın sahip oldukları kalabalık aile nedeniyle eşi Joe Swash’le başka yeni evli çiftler üzere cicim aylarını yaşayamadıklarını itiraf etti.

Stacey Solomon “Kocamla ilgimizde romantizm basamağını çoktan geçtik” diyerek samimi bir itirafta bulunurken aslında istese de artık aileyi büyütme kararında vazgeçtiğini ve altıncı çocuğa kesin olarak hayır dediğini açıkladı.

33 yaşına kadar 5 çocuk annesi olan Stacey Solomon anneliği çok sevse de artık yine çocuk sahibi olmak konusunda paydos kararı vermiş

33 yaşında 5 çocuk annesi olan, eşinin bir öbür bayandan doğan oğluna da annelik yapan ünlü müzikçi yakın vakitte eşi ve ailesiyle Antalya’ya gelerek tatil yapmış ve 6 çocuklu bu tatilden anıları da Instagram hesabında paylaşmıştı.

Ünlü müzikçi çok çocuklu hayatını anlatırken “Sadece kendimize vakit ayırmak kıymetli lakin hayatımızda bunun nitekim mümkün olmadığı bir etaptayız. Geçenlerde bir arkadaşımızın düğününe gittik ve birlikte hoş bir gece geçirdik, bu hakikaten çok hoştu ancak bu türlü özel durumlar dışında dışarı lakin senede bir ya da iki defa çıkabiliyoruz” dedi.

Ünlü müzikçi bu kadar çocuktan sonra artık eşiyle ortalarında romantizm kalmadığını itiraf etti

Ünlü ekran yıldızı daha fazla çocuk sahibi olmayı artık reddettiğini açıkladı ve şunları söyledi “Evet, tüm bu çocukları biz istedik ve onlara sahip olduğumuz için çok minnettarız. Yani şu anda kocamla romantik bir bağ yaşayamıyoruz. Fakat romantikleşeceğiz buna inanıyorum. Tahminen 20 yıl sonra… Çocuklar büyüyünce!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir