Türk markası Atletico Madrid’in resmi moda sponsoru oldu

İspanya’da geçmişte Deportivo Alaves kulübü ve İspanya Futbol Federasyonu Hakem Komitesi ile de benzeri sponsorluk mutabakatları gerçekleştiren Damat Tween, bu defa Atletico Madrid ile Haziran 2026’ya kadar geçerli bir paydaşlık yaptı.

Orka Holding Yönetim Kurulu Lideri Süleyman Orakçıoğlu, Damat Tween’in modadaki ustalığının ve Atletico Madrid’in yenilmezlik ruhunun heyecan verici birleşimini görmeyi ve göstermeyi heyecanla beklediklerini vurgulayarak “Birlikte futbol ve moda dünyasının standartlarını yine tanımlayacağız. Tarz, mükemmeliyet ve centilmenlik içerecek bu iş birliği tıpkı vakitte unutulmaz anlarla dolu heyecanlı bir dönemin da vaadi” dedi.

Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo ise: “Damat Tween’in konforu son moda trendlerle birleştiren teklifleri, Atletico Madrid olarak seyahatlerimizde ayrıcalık, zarafet ve varlık hissi sağlayacak. Orka Holding’in bize duyduğu inanca minnettarız ve birlikte yeni spor muvaffakiyetlerini kutlayacağımıza eminim” açıklamasında bulundu.

Dünyaca ünlü iki güçlü markanın mutabakatı, düzenlenen merasimde Orka Holding Yönetim Kurulu Lideri Süleyman Orakçıoğlu ve Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo tarafından imzalandı. Civitas Metropolitan Stadyumunda gerçekleştirilen merasime, Orka Holding Yönetim Kurulu Lideri Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu, Orka Holding Milletlerarası Danışmanı Marco Risaliti, Atletico Madrid Ticari Genel Müdür Yardımcısı Antonio Moreno ve Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Danilo Scio ile iki kuruluşun kimi temsilcileri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir