Şükrü Hanedar’ın eski sevgilisinden yeni sevgilisine: Seni öldürmeyeceğim, yüzüne kezzap atacağım

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Şükrü Hanedar‘ın eski sevgilisiyle Merve G, hem Şükrü Hanedar’a hem de Hanedar’ın sevgilisine, tehdit bildirileri attı. Şükrü Hanedar’ın sevgilisine, “Seni öldürmeyeceğim, yüzüne kezzap atacağım” diyen Merve G. hakkında soruşturma başlatıldı.

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Şükrü Hanedar, Merve G. ile beraberlik yaşadıktan sonra 2021 yılında ayrıldı. Argümana nazaran Hanedar tarafından reddedilen Merve G., saldırgan bir tavır içerisine girdi.

Uzaklaştırma kararı aldırdı

Hanedar’a karşı cinsel içerikli tehdit iletileri atan Merve G., ünlü spor beşerinin ailesi ve yakınlarına da birebir hareketini sürdürdü. Merve G.’nin taciz ve tehditlerine maruz kalan yönetici, mahkemeye başvurarak eski sevgili hakkında 2 ay müddetle uzaklaştırma kararı aldırdı.

Yine argümana nazaran eski sevgili Hanedar’ın yeni sevgilisi Lara Ö’den haberdar oldu. Lara’nın ve ailesinin telefon numaralarını arayarak tehdit ve hakaretler savurmaya başlayan eski sevgili, genç bayanı ve ailesini arayarak telaffuzlarına devam etti.

Geçtiğimiz günlerde genç kıza yönelik, “Seni öldürmeyeceğim, yüzüne kezzap atacağım” biçiminde bildiri sonrası dehşete kapılan Lara Ö. ve eski yönetici, Merve G. hakkında kabahat duyurusunda bulundu.

Hem Şükrü Hanedar’ın hem de sevgilisinin ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir