Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin seçim beyannamesini açıklıyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı başladı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafları ve Türk bayraklarının yer aldığı salon içerisinde, AK Parti ve Türkiye Yüzyılı logoları öne çıkıyor. Salonda, “Doğrusu AK Parti”, “Türkiye Yüzyılı için hakikat adımlarla yola devam”, “Türkiye Yüzyılı için çabucak şimdi”, “Doğru vakit gerçek adam”, “Lider masa başında değil iş başında belirli olur” sloganlarının yazılı olduğu afişler yer aldı.

“14 MAYIS’TA ‘YETER KELAM MİLLETİN’ DİYECEĞİZ”

Eşi Emine Erdoğan ile salondakileri selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada “İlhamını bu topraklara dair güzel olan ne varsa ondan alan siz dava ve yol arkadaşlarımla birlikte olmaktan erdem duyuyorum. Allah’ın müsaadesiyle tekrar 14 Mayıs arifesinde 1950’deki inanç ve iradeyle ‘Yeter kelam de karar da milletindir’ demek için bir ortadayız. Bizim kâfi dememiz Bay Bay Kemal’in kâfi demesine benzemez.” sözlerini kullandı.

“DARBECİLER SÜNGÜLERİYLE BU ATEŞİ SÖNDÜRMEYİ BAŞARAMADI”

AK Parti, işte bu kutlu mirasın son 21 yıldaki temsilcisi olarak, milletimizle gönül gönüle, omuz omuza tarihi bir demokrasi ve kalkınma uğraşı yürütüyor. Kurulduğumuz günden beri girdiğimiz her seçimi, bu çetin gayretin yeni adımı, yeni bir safhası olarak yaşadık.”

Ayrıntılar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir