Sinem Kobal ikinci kez hamile mi iddiası

2016 yılında nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, evliliğini gözlerden uzak bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Lalin adını verdikleri bir kız çocukları olan çiftten müjdeli bir haber daha geldi.

ERKEK BEBEK BEKLİYOR

Sosyal medyada hızla yayılan haberlere göre, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve sadece kızıyla zaman geçiren Sinem Kobal, ikinci kez hamile. 3 buçuk aylık hamile olduğu konuşulan oyuncunun erkek bebek beklediği de ileri sürüldü. Çiftten gündeme bomba gibi düşen hamilelik iddiasına henüz bir cevap gelmedi.

Sinem Kobal ikinci kez hamile mi iddiası

İMİRZALIOĞLU: LALİN, ANNESİNİN KOPYASI

Geçtiğimiz gün Ortaköy’de görüntülenen çift, anne ve baba olmanın güzelliğinden bahsederken “Anne ve baba olmak bu dünyadaki en güzel şeylerden birisi, Allah herkese nasip etsin inşallah” ifadelerini kullanmıştı. Kızları Lalin’in Sinem Kobal’a benzediğini söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, “Lalin annesinin kopyası, yüz hatlarını Sinem’e çok benzetiyorlar. Sadece bakışları bana benziyor, hatta öyle bakıyor ki hemen ikna oluyorsun. Gözleriyle herkesi azarlayabilir, galiba o özelliği babama benziyor. Beğenmediği bir şey olursa, bakışlardan hemen anlaşılıyor” demişti.

Sinem Kobal ikinci kez hamile mi iddiası
Sinem Kobal ikinci kez hamile mi iddiası
Sinem Kobal'ın ikinci kez anne olacağı öne sürüldüBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir