Sarıgül: Topluma korku salarak kaos yaratmayı hedefliyorlar

Türkiye Değişim Partisi Genel Lideri Mustafa Sarıgül, Hollanda ve İngiltere’nin akabinde Almanya’nın İstanbul Başkonsolosluğu’nun da kapatılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Sarıgül şunları söyledi:

“VATANDAŞ RAHATLATILMALI SORU İŞARETLERİ GİRERİLMELİ”

“‘Ne oluyor?’ sorusu kesinlikle sorulmalı ve geçiştirilmemeli. Başkonsoloslukların aldıkları bu karara karşın bir güvenlik zafiyeti yaşanırsa bunun sorumlusu da belirlidir. Tedbir alınacaksa çabucak artık diyoruz. Vatandaş rahatlatılmalı soru işaretleri giderilmeli. Uyarıyoruz.  sözlerine yer verdi.

Bu açıklamayı yapıyoruz ki geç olmasın. Başka partileri de uyuklamayı bırakmaya davet ediyoruz.  Fakat gaye topluma dehşet salarak, halkta bıkkınlık ve yılgınlık duygusu oluşturup, kaos ortamı yaratmayı hedeflemektir. Seçim devri herkesin aklında 2015 haziran ile kasım ayına kadar olan süreç geliyor. Lakin asla unutmasınlar bu sefer seçim sandığını terk etmek yok.

Türkiye’nin başına çorap örme planlarını boşa çıkaracağız. Kardeşlerim bu cins işlerin sizi sindirmesine müsaade vermeyin. Eli kanlı terör örgütleri ve onların gerisindeki ağababaları avuçlarını yalayacaklar.

İnşallah ve dilerim ki kaosun olmadığı, sağduyunun hakim olduğu kazasız/belasız bir seçim süreci yaşayacağız. Türkiye Değişim Partisi’nin her daim teyakkuzda olduğunu da milletimizin bilmesini isteriz. Hiç kimseniz yoksa Türkiye Değişim Partisi burada emin olun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir