Nwakaeme bavulu elinde gelecek haberi bekliyor! Süper Lig devine imzası an meselesi

Sezon başında Trabzonspor’dan ayrılarak Al-Fayha’ya transfer olan Anthony Nwakaeme, tekrardan Türkiye’ye geliyor. Teklif gelmesi durumunda N’Koudou’yu çabucak satmayı planlayan siyah-beyazlı takım, sol kanadına Nwakaeme’yi transfer edecek.

BEŞİKTAŞ’A ÖNERİLDİ

Trabzonspor’da başarılı dönemler geçirerek şampiyonluk yaşayan Nwakaeme, dönem başında birçok kadroyla görüşmesine karşın muahedeye varamadıktan sonra soluğu Arap Yarımadası’nda alarak Al-Fayha’ya transfer olmuştu. Buraya ahenk sağlayamayan tecrübeli futbolcunun ayrılık için gün saydığı ve tekrardan Türkiye’ye dönmek istediği argüman ediliyor. Devre ortasında kontratını feshetmek ismine görüşmelerde bulunan Nwakaeme, menajeri aracılığıyla birinci olarak Beşiktaş’a önerildi.

SON KELAMI GÜNEŞ SÖYLEYECEK

Yaz periyodunda de görüşme yapılan oyuncuyla ilgili durum, teknik yönetici Şenol Güneş’e sunuldu. Bu bahiste sabırsız davranmayan Güneşin şimdi karar vermediği tabir edildi. Oyuncunun maliyetinin yanı sıra başka seçeneklerin de masaya yatırıldıktan sonra kesin bir karara varılacağı ve kadroya dahil edilip edilmeyeceği aşikâr olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir