Kurum: Motivasyonumuz İstanbul olacak

İSTANBUL (İGFA) – Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan İstanbul Büyükşehir Belediye Lider adayı Murat Kurum, toplu açıklama akabinde partisinin Vilayet Başkanlığı’nda partililere ve seçmenlere seslendi.

AK Parti İstanbul Vilayet Lideri Osman Nuri Kabaktepe’nin takdim ettiği Büyükşehir Belediye Lider adayı Murat Kurum, “Keyfimiz için değil, İstanbul’un geleceği için çalışacağız” diyerek kıymetli bildiriler verdi.

İstanbu’un yollarında caddelerinde ulaşım sıkıntısı bitene kadar durmayacaklarını belirten Kurum, İstanbul’un kendileri için daima 18 yaşında olduğunu tabir ederek, “Belediye Liderinin ayağına şantiye çamuru değecek. İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Fatih’in karşısında hürmette kusur etmeyecek; ellerini bağlayacak, boynunu bükecek. Biz 16 milyon İstanbul’un lideri değil, yoldaşı ve dostu olacağız. Vatandaşımız anlayacak biz dinleyeceğiz. İstanbul’da laf değil, iş üreteceğiz. Algıda usta olanların değil, alın teri ile usta olanların İstanbul’da evresini başlatacağız. Ortak akla, şeffalığa hak ettiği kıymeti vereceğiz” diye konuştu.

“RAKİBİMİZ AŞİKARDIR…”

“Bizim rakibimiz bellidir” diyen Kurum, “Rakibimiz ihmalkarlıktır. Yalnızca İstanbul diyeceğiz, yine İstanbul diyeceğiz. İstanbul’u tekrar ayağa kaldıracak çalışmaları ve planlamaları kısa müddette paylaşacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir