Kazayı çeken muhabire saldırdılar, ‘seni genelkurmaya şikayet edeceğim’ dedi!

İstanbul Küçükçekmece’de denetimden çıkan kamyonet, park halindeki araca çarptıktan sonra devrildi. Şoförün bir yakını kazayı haberleştirmek için bölgeye giden İHA muhabirine saldırıp, “Ankara’daki üsteğmen kuzenimi çağırayım, seni genelkurmaya şikayet edeceğim” diyerek reaksiyon gösterdi.

Kaza, dün saat 16.30 sıralarında Küçükçekmece İstasyon Mahallesi Yarımburgaz Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Kanarya istikametine giden 34 LM 7655 plakalı kamyonet, Halkalı Marmaray durağı yakınlarında denetimden çıkarak park halindeki araca çarptı. Çarpmanın tesiriyle kamyonet savurulup devrildi. Şoför kazayı yara almadan atlatırken, olay yerine gelen polis takımları diğer bir kazanın olmaması için tedbir aldı. Kaza nedeniyle trafik yoğunluğu oluştu.

Kaza yapan şahsın akrabaları, kazayı haberleştirmek için bölgeye giden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine saldırdı. Bir kişi ‘Çekemezsin’ diyerek kameraya vururken, oburu polis üzere kimlik sormaya çalıştı.

Bu sırada kameraya vuran şahıs muhabire tehditler savurarak, “Ankara’daki üsteğmen kuzenimi mi çağırayım, seni genelkurmaya şikayet edeceğim” diyerek reaksiyon gösterdi.

Polislerin ortaya girmesiyle saldırgan şahıslar muhabirin etrafından uzaklaştırıldı. Kaza yapan aracın yoldan kaldırılmasının akabinde ise trafik akışı olağana döndü.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir