Kavga ettiği iki kişiyi kurşuna dizdi! İş yerine baskın yapan ekipler, bir ceset daha buldu

Ankara’nın Mamak ilçesi Demirlibahçe Mahallesi’nde meydana gelen olayda, kombici dükkanı işleten Sinan Bayat iddiaya göre; bir süre önce dolandırıldığı Mürsel Acar (60) ve Erdoğan Çakmak (61) ile buluştu. Üç kişi bir süre tartıştıktan sonra, olay kavgaya dönüştü.

ATEŞ ETTİĞİ KİŞİ OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Sinan Bayat, üzerindeki tabancayla Acar ve Çakmak’a ateş edip olay yerinden kaçtı. Acar, vücuduna isabet eden mermilerle olay yerinde hayatını kaybederken, Çakmak, sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Çakmak’ın durumunun ağır olduğu belirlendi.

SALDIRGANIN İŞ YERİNDE BİR CANSIZ BEDEN DAHA BULUNDU

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, Sinan Bayat’ın Çankaya ilçesi Birlik Mahallesi’ndeki iş yerinde olduğunu tespit ederek, adrese operasyon gerçekleştirdi. Kombici dükkanında şüpheli Sinan Bayat’ın yanı sıra bir erkeğe ait daha bulundu.

”DOLANDIRILDIĞIM İÇİN DALGA GEÇTİ, ÖLDÜRDÜM”

Gözaltına alınan Sinan Bayat, cansız bedenin arkadaşı Hicabi Çınar’a (61) ait olduğunu ve bir hafta önce öldürdüğünü itiraf etti. Bayat, ilk ifadesinde arkadaşı Hicabi Çınar’ın dolandırıldığı için kendisiyle dalga geçtiğini, bunun üzerine Çınar’ı öldürdüğünü söyledi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir