Eşi ‘kriz yok’ dedi ama Ceyda Düvenci paylaşıma kayıtsız kaldı!

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak 2014 yılında yayınlanan ‘Aşkın Kanunu’ dizisinde rol almış ikilinin set arkadaşlığı kısa müddette aşka dönüşmüştü.

Kısa mühlet sonra da evlilik kararı alan Düvenci ve Şakrak 2015 yılının Aralık ayında Kaz Dağları’nda nikah masasına oturmuştu.

Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak’ın memnunluğu oğulları Okan Ali’nin doğumuyla daha da artmıştı.

Evlilikleri boyunca en özel anlarını takipçileriyle paylaşan keyifli aile son günlerde ayrılık argümanlarıyla gündeme geldi.

Oyuncu çiftin uzun vakittir birlikte görüntülenmemesi, toplumsal medyada fotoğraf paylaşmaması ikilinin boşanacağı dedikodularını alevlendirdi.

Bülent Şakrak da eşi Ceyda Düvenci ve çocukları Okan Ali’yle sarıldıkları kareyi yayınlayarak, tezleri yalanladı. Şakrak, “Sureti gör beyan ile, beyana sığmazam” yazdı. Şakrak etiket kısmına Düvenci’ninEngin Akgün’den olan kızı Melisa’yı da ekledi.

Ayrılık tezlerine fotoğrafla ‘kriz yok’ yanıtını veren Bülent Şakrak’ın paylaşımı kısa müddette büyük ilgi gördü. Binlerce beğeni ve yorum alan fotoğrafa Ceyda Düvenci ise kayıtsız kaldı. Ünlü oyuncu eşinin paylaştığı fotoğrafı ne beğendi ne de yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir