Demet Özdemir günlük kombininin fiyatı dudak uçuklattı

Son olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan Demet Özdemir, yaptığı kombinlerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Oyuncunun son paylaştığı fotoğrafta tercih ettiği kıyafet ve çantasının fiyatı dudak uçuklattı.

PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI

Oğuzhan Koç ile yaşadığı birliktelikle magazin manşetlerini sık sık süsleyen Demet Özdemir, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Demet Özdemir, son olarak 14,2 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından siyah kombinli tarzıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Oyuncunun Instagram hesabından yaptığı paylaşım kısa sürede 556 binden fazla beğeni aldı.

Demet Özdemir, günlük kombiniyle pozlar verdi, çanta ve çizmesinin fiyatı dudak uçuklattı

KOMBİNİN FİYATI 32 BİN TL

Mini bir etek giyen Demet Özdemir kombinini uzun çizme ile tamamladı. Demet Özdemir’in yaptığı günlük kombinin değeri de belli oldu. Oyuncunun çizmelerin fiyatı 7 bin TL, aksesuar olarak koluna taktığı çantanın fiyatı ise 25 bin 200 TL.

Demet Özdemir, günlük kombiniyle pozlar verdi, çanta ve çizmesinin fiyatı dudak uçuklattı
Demet Özdemir, günlük kombiniyle pozlar verdi, çanta ve çizmesinin fiyatı dudak uçuklattıDemet Özdemir, günlük kombiniyle pozlar verdi, çanta ve çizmesinin fiyatı dudak uçuklattı
Demet Özdemir günlük kombininin fiyatı dudak uçuklattı
Demet Özdemir günlük kombininin fiyatı dudak uçuklattıBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir