2 çocuk annesi kadından olay yaratan itiraf: Kocamı aldatmadan duramıyorum, sonunda ikna oldu

Sosyal medya platformu TikTok’ta birbirinden ilginç hikayeler ortaya çıkmaya devam ediyor. ABD’nin Michigan eyaletinde yaşayan iki çocuk annesi Kristina isimli kadının paylaştığı video ise sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Krystina, kocası Mark’ı aldatmadan duramadığını ve çok sayıda kişiyle ilişkiye girdiğini itiraf etti.

“İLK BAŞLARDA SUÇLU HİSSETTİM”

Kendisini ilk zamanlarda suçlu hissettiğini belirten Kristina, “Evet ilk zamanlarda suçluluk duyuyordum ancak şu anda ilişkimizin daha iyi olduğunu düşünüyorum ve kendimi güçlü hissediyorum. Çünkü isteklerimi rahatça yerine getirebiliyorum” dedi.

“ONU BU DURUMA İKNA ETTİM”

Başka erkeklerle ilişki yaşamak istediğini ilk olarak 3 yıl önce kocasına söylediğini anlatan Kristina, “Bu isteğimi açtığımda kocam soğuk davrandı. Ben de ona ‘Evli kalmak istiyorum ancak başka erkeklerle de olmak istiyorum’ dedim. Zamanla bu duruma ikna oldu” ifadelerini kullandı.

KADININ İTİRAFLARINA TEPKİ YAĞDI

Kristina isimli kadının anlattıkları sosyal medyada çok konuşuldu. Kullanıcılar, kadının anlattıklarının ilişkide sadakatsizlik olduğunu savunarak, yaptığının yanlış olduğu yönünde görüş beyan etti. Kötü yorumlar, sosyal medyada da kalmadı. İkilinin aileleri ve arkadaşları da çifte tepki gösterdi.

Kristina, gösterdikleri tepki nedeniyle 25 yıllık arkadaşlarıyla ilişkilerini noktaladıklarını ifade etti.

2 çocuk annesi kadından olay yaratan itiraf: Kocamı aldatmadan duramıyorum, sonunda ikna oldu
2 çocuk annesi kadından olay yaratan itiraf: Kocamı aldatmadan duramıyorum, sonunda ikna olduBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir