Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı’nın ardından açıklamalarda bulunuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine toplantısı sona erdi. Yaklaşık 3 saat 40 dakika süren görüşme sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan kararlara ait açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu formda:

“Türkiye Yüzyılı programımızın muştusunu 28 Ekim’de Ankara’da ismine yakışır merasimle milletimizle paylaştık. Cumhuriyetimizin yüzyılına eser ve hizmet altyapısıyla bir büyük vizyonu kesintisiz biçimde sürdürüyoruz. Seçimlerden evvel kamuoyunun karşısına Türkiye Yüzyılı vizyonuna uygun bir hazırlıkla çıkmayı planlıyoruz. 81 vilayette, bilhassa ilçelerde yapacağımız programlarla milletimizin Türkiye Yüzyılı’na ait beklentilerini alarak vizyonumuzu somutlaştıracağız.

“KURALARIN AKABİNDE TOKİ KONUTLARI İNŞA EDİLECEK”

TOKİ’nin yapacağı konutların kuraları mart ayına kadar bitecek. Daha sonra komutların inşasına geçilecek. Türkiye Yüzyılı vizyonunu milletimizle birlikte hazırlıyoruz. Milletimizin beklentilerini tekliflerini alarak vizyonumuzu somutlaştıracağız. Milletimiz için Togg değerli sembol haline gelmiştir. Yalnızca bir firma, marka, üretim tesisinin değil topyekün 85 milyonun başarısı olarak görülmektedir. Hala yapılan işi değersizleştirmeye, itibarsızlaştırmaya çalışan zihniyetin umutsuz çırpınışlarını ibretle takip ediyoruz.

“TOGG MART SONUNDA YOLLARA ÇIKACAK”

Teknolojisi ve akıllı aygıt özellikleriyle geleceğin aracı olan inşallah Şubat’ta satışı başlayacak Mart sonunda yollara çıkacak Togg’a muvaffakiyetler diliyoruz. Türkiye’nin kalkınma ihtilallerinin kıymetli başlıklarından biri sıhhat alanında geldiği seviyeyi, amaçlarını 31 Ekim’de düzenlenen toplantıda kıymetlendirme imkanı bulduk.

Ayrıntılar geliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir