Katil kocadan cinayet öncesi canlı yayın

Barışma randevusu cinayetinde yeni manzaralar ortaya çıktı.

Çağlayan’da geçtiğimiz Cumartesi günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda, eşi Şener Barut (28) ile Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yaşayan 6 yıllık evli ve 2 çocuk annesi Sultan Barut (27), bir müddettir şiddetli geçimsizlik nedeniyle iki çocuğunu da alarak konuttan ayrılmıştı.

Kadın akabinde erkek kardeşi olan Erdinç’in Çağlayan’daki konutuna gelmişti. Bunu haber alan eşi Şener Barut da barışma mazeretiyle eşinin kardeşinin meskenine gelmişti.

Kardeş Erdinç’in barışması için bir ortaya getirdiği ikili, bina kapısının önünde yaklaşık 5 dakika konuşmuştu. Akabinde ikili içeriye geçerek binanın merdivenlerinden en alt kata inmeye başlamıştı.

KALBİNDEN BIÇAKLADI

Dairenin önüne geldikleri esnada ikili ortasında başlayan tartışma bir anda arbedeye dönüşmüştü. Hengame esnasında kendisini aldattığını sav eden eşine bıçak çeken Şener Barut, bayanı kalbinden bıçaklamıştı.

Sultan Barut (27)

Olayın akabinde koca Şener Barut bina dışına çıkarken, bayan ise kanlar içerisinde yere yığılmıştı. Sesleri duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sıhhat ve polis grubu sevk edilmişti. Kısa müddette olay yerine gelen sıhhat takımları, bayanın üzerinde yaptığı incelemeler sonucunda hayatını kaybettiğini belirlemişti.

Olay yeri inceleme takımları de bir mühlet binada çalışma yapmıştı. İncelemelerin akabinde bayanın cansız vücudu, Bahçelievler Yenibosna’daki İsimli Tıp Kurumu Başkanlığı morguna kaldırılmıştı.

Kadının 2 çocuğu ise savcılık talimatıyla polis takımları tarafından koruma altına alınmıştı.

KATİL KOCA TUTUKLANDI

Olayın akabinde katil zanlısı koca Şener Barut ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alınmıştı. Emniyette sözünün alınmasının çeşitli cürümlerden 5 adet kaydı bulunan Şener Barut ise sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece “kasten öldürme” kabahatinden tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

”YARIN BÜYÜK GÜN”

Öte yandan katil zanlısı koca Şener Barut’un toplumsal medya hesabından canlı yayın yaptığı manzaralar ortaya çıktı.

Görüntülerde alkol aldığı ve müzik dinlediği görülen Barut’un, “Kolay kolay değil esasen hiç affetmem. Boş verin benim üzere en azından ihanete uğramadınız. Aile konutunda ufak tefek şeyler olur, değerli olan birbirinize ihanet etmemeniz. Bedelinizi bilin, birbirinize yanlış yapmayın. Yarın büyük gün, İnşallah. Dünya bir kişinin üzerinde dönmüyor. Biraz acı, biraz sıkıntı, bir sevinç sonra bir bakmışsın kaldığımız yerden devam. Çok paha verdim, çok güvendim karşılığında ihanet aldık” dediği duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir