İstanbul’da saat 04.00’te kafede şaşırtan görüntüler! Kimse anlam veremedi

Olay, dün gece saat 04.00 sıralarında Balat Fener Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, uyuşturucu husus tesiri altında olduğu tez edilen yabancı asıllı bir kişi kafenin önüne geldi.

Kafenin önünde enteresan hareketler sergileyen kuşkulu bir müddet sonra yere yatarak bekledi. Daha sonra kafenin kapısına vuran kuşkulu, kilidi kırarak içeri girdi. İçeride bir müddet dolaştıktan sonra eline aldığı sandalyeyle kafenin camını kırmaya çalıştı. Kuşkulu, yaklaşık 5 dakika içeride kaldıktan sonra olay yerinden uzaklaştı. Olayı öğrenen kafe çalışanları durumu polis takımlarına bildirdi. Polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

“HERHANGİ BİR ŞEY ÇALMAMIŞ”

Yaşananları anlatan kafe çalışanı Bilal Yardım, “Gece 3 buçuk sıralarında evdeydim. Bana bir telefon geldi. ‘Dükkanınıza birisi girmeye çalışıyor’ dediler. Konuttan çıkıp geldiğimde komşumuz buradaydı. İçerisinin birisinin girdiğini ve kapıya sandalyeyle vurmaya çalıştığını söyledi. Ben de kapıyı kilitlemeye geldim. İçeriyi denetim ettim. Rastgele bir şey çalmamış” dedi.

“İNTİKAM ALMAK İÇİN GELMİŞ ÜZERE OLDU”

Şüphelinin kafede bulunan gereçlere ziyan verdiğini söyleyen Bilal Yardım, “Sanki onunla bir şey yaşamışız da bizden intikam almak için gelmiş üzere oldu. Büyük ihtimal uyuşturucu kullanmış. Balat’ın çocuklarından biri değil. Bir tekmeyle kapıyı açmış. Kilide de ziyan vermiş. Tuvalette klozetin kapağını kırmış. Niçin yaptığını bilmiyoruz. Tanımıyoruz. Karakola şikayette bulunduk” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir