ABD’li rapçi PnB Rock, öldürülmeden kısa süre önce ‘soyguncuların hedefi olmaktan’ bahsetmişti

ABDli rapçi PnB Rock, öldürülmeden kısa müddet evvel soyguncuların gayesi olmaktan bahsetti.

CNN’de yer alan habere nazaran, kız arkadaşıyla Los Angeles’ta ‘Roscoe’s House of Chicken ‘N Waffles’ isimli restoranda yemek yerken vurularak öldürülmesinden bir hafta öncesinde rapçi, Youtuber Dj Akademiks ile yaptığı bir röportajında, kentteki hatalıların yürekli olduğunu ve kendisinin, kız arkadaşının ve çocuğunun soyguncular tarafından takip edildiği bir öyküyü anlattı.

Röportajda, ‘’Sakin olmaya çalışıyorum zira gergin olmak istemezsin, ailenin mümkün olduğunca sakin olmasını istiyorsun’’ diyen PnB Rock, rap sanayisindeki soyguncuların yaygın olduğunu söyledi.

TIKLAYIN- Rapçi Pnb Rock, bir restoranda yemek yerken öldürüldü

Buna ek olarak, hayatında hiç soyulmadığını söyleyen sanatçı, ‘’Asla’ demeyeceğim, batıl inançlı biri değilim ancak soyulmadım.’’ dedi.

Sanatçı, ‘gangster’ hayatı yaşayanların eline düşmemek için gece kulübü üzere yerlere gitmediğini vurgulayarak ‘’Kendimi o tipten durumlara sokmuyorum zira neler olduğunu biliyorum’’ dedi.

Los Angeles Polis Teşkilatı Şefi Michael Moore, sanatkarın yalnızca üzerindeki mücevherler ve pahalı eşyalar yüzünden öldürüldüğünü söyledi.

Teşkilatın aktardığına nazaran, cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir